Robotický bazénový vysavač NEMH2O

První skutečně robotický vysavač bazénu

První skutečně robotický vysavač bazénu

NEMH2O je inovativní, zcela autonomní robot, vyvinutý firmou Ambrogio robot.

S NEMH2O si už nebudete muset dělat starosti s čistěním svého bazénu ani s údržbou a čistěním robota.

NEMH2O se může pohybovat volně bez překážek či omezení díky " bezdrátové " technologii ; ve vodě se dobíjí sám indukcí bez potřeby jakéhokoliv vnějšího zásahu. (Po instalaci) může zůstat ve vodě po celý rok bez interního filtru (pouze s využitím velkých filtrů instalovaných v bazénu ).

S NEMH2O si už můžete svůj bazén pouze užívat bez práce i starostí.

Neomezená efektivnost

NEMh2O se přizpůsobí jakémukoli povrchu, a to jak horizontálnímu tak i vertikálnímu, a pracuje efektivně na všech typech bazénových povrchů. Pohybuje se v malých i velkých bazénech, s hladkým nebo hrubým povrchem bez nejmenších problémů, a nezastaví ho ani rohy, ohyby či shody.

Dokonalá spolehlivost

NEMh2O byl navržen s využitím nejnovější technologie, aby byla zajištěna maximální účinnost a bezhlučnost. Je vybaven lithium - iontovými bateriemi, nejnovější technologie turbín ( střídavých ), řemenem poháněné magnetické klouby, dokonalá izolace motorů , odnímatelné, hermeticky chráněné části, akcelerometr a gyroskop pro optimalizaci práce, snímač hladiny odlivu..

Snadná instalace

Robot NEMh2O může být instalován ve 4 krocích:
1. aktivace s prvním nabitím; 2. Umístění nabíjecí stanice (pod vodou pro hotové bazény v provozu bazény, zatahovací pro nedokončené bazény, nebo bazény se sezónním provozem)
3. Programování nastavení NEMh2O je naprogramován a aktualizován přes bluetooth , díky konzoli nebo prostřednictvím specializované aplikace pro smartphone a tablet.
4. Ponoření robota do bazénu.

Absolutně bezpečný

NEMh2O zůstává ve vodě po celou dobu , nabíjí se naprosto bezpečně (indukcí), i za přítomnosti lidí v bazénu. Nabíjí se pouze tehdy, když je robot připojen k základnové stanici .

Fotogalerie robotický, bazénový vysavač NEMh2O

TOP